В Олександрії відбудеться тренінг для активістів щодо електронних петицій

19.03.2018 14:34 Олександрійські новини 17

"Асоціація Політичних Наук" оголосила початок набору учасників на серію тренінгів "Електронні петиції, як головний інструмент адвокації в громадах". В Олександрії тренінг планують провести 30 березня.

Таку інформацію повідомила прес-служба Асоціації сьогодні, 19 березня.

Тренінги відбудуться в Олександрії, Бобринці, Світловодську, Малій Висці та Новоархангельську. Для участі в кожному з п’яти заходів оберуть до 20  учасників. Окрім активістів з цих районів, долучитись до тренінгів можуть мешканці з сусідніх районів - вартість квитків відшкодують організатори.

Подати свою кандидатуру можна за посиланням.

Тренінги відбудуться у наступні дати:

Олександрія - 30.03.2018;

Мала Виска - 31.03.2018;

Бобринець - 01.04.2018;

Новоархангельськ - 13.04.2018;

Світловодськ - 21.04.2018.

"При грамотному підході до використання інструменту електронних петицій він може стати головним елементом адвокації будь-якого важливого для громади питання. Законодавство гарантує розгляд кожної петиції, навіть якщо вона не збирає потрібної кількості голосів на свою підтримку", - наголосила на важливості даного інструменту аналітик ГО "АПН" Юлія Бочарова – Туз.

Для довідки: Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект "Посилення коаліції РПР") в рамках виконання проекту "Кіровоградський пілот": електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні".

Нагадаємо, презентація проекту популяризації електронних петицій відбулася наприкінці 2017 року.

Фото умовне: Рixabay

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт