За спалювання листя – штраф до 1700 грн

13.04.2018 11:24 Олександрійська міська рада 55

У зв’язку з початком весняного благоустрою жителі приватного сектору почали активно спалювати листя, суху траву і, разом з цим, побутові відходи.

До муніципальної поліції надходить чимало скарг від олександрійців з Південного, Покровського, Заводського, Перемозького та 14-го мікрорайонів на спалювання сміття і, як наслідок, задимленість повітря, особливо у вечірній час.

Згідно із законодавством і правилами благоустрою та санітарного утримання території м.Олександрії, спалювання сухої рослинності категорично забороняється.

Тож протягом цього тижня інспектори провели ряд рейдів у приватному секторі та склали на порушників 16 адмінпротоколів, які розглядатимуться адміністративною комісією.

Спалювання листя та іншого сміття тягне за собою накладення штрафу: на громадян до 1360 грн; суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн.

Крім того, мешканці повинні пам’ятати, що при спалюванні відходів у повітря потрапляють токсичні домішки, які є дуже небезпечними для організму людини, а також завдають великої шкоди довкіллю.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт