Кіровоградщина: обвинувачену в убивстві власної доньки хочуть відправити на примусове лікування

18.04.2018 14:06 Олександрійські новини 214

Правоохоронці завершили досудове розслідування у справі 35-річної жительки Кропивницького, яку підозрюють в убивстві власної доньки у грудні 2017 року. Жінку хочуть відправити на примусове лікування.

Таку інформацію повідомили в прес-службі прокуратури Кіровоградської області сьогодні, передають "Олександрійські новини".

Вбивство 12-річної дівчинки сталося у Кропивницькому 8 грудня. За кілька днів поліцейські затримали матір дівчинки за підозрою у злочині.

Жінку відправили на психіатричну експертизу. Напередодні слідчі отримали висновок фахівців "Одеського обласного медичного центру психологічного здоров'я", де жінка проходила стаціонарне обстеження. "За результатами  проведення судово-психолого-психіатричної експертизи жінка на момент вчинення вбивства та на даний час не здатна усвідомлювати свої дії та керувати ними", - відзначають в прокуратурі.

У зв'язку із цим слідчий вніс клопотання до суду щодо зміни  запобіжного заходу стосовно підозрюваної  з  тримання під вартою на переведення до психіатричної  установи. Клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 35-річної матері убитої дівчинки направлено до суду для розгляду по суті.

Як повідомлялося, наприкінці лютого правоохоронці закрили кримінальну справу щодо жительки Олександрії, яка ховала тіла власних немовлят у морозилці.

Фото: В'ячеслав Аброськін / Facebook

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт