Медичних працівників привітали з професійним святом

15.06.2018 15:27 Олександрійська міська рада 79

15 червня у ПК «Світлопільський» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника, що відзначатиметься у неділю 17 червня.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова С. Цапюк. Він висловив щиру вдячність медикам та ветеранам медичної справи, які сумлінно виконують свою працю – лікують пацієнтів, допомагаючи їм зберегти і зміцнити своє здоров’я.

Степан Кирилович зазначив, що попри нелегкі часи, у місті збережена мережа закладів охорони здоров’я, у яких створюються комфортні умови, закуповується сучасне обладнання, що дає можливість отримувати олександрійцям високоякісну медичну допомогу. Завдяки наявності потужної матеріально-технічної бази та висококваліфікованих лікарів в Олександрії буде створений госпітальний округ.

С.Цапюк побажав медичним працівникам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаєморозуміння між колегами та нагородив кращих представників сфери охорони здоров’я грамотами Олександрійської міської ради.

Зі словами привітання перед присутніми також виступили начальник управління охорони здоров’я Т.Темник, лідер міської профспілки медиків Г.Шкроб та гості.

Після офіційної частини святкову атмосферу та гарний настрій глядачам подарували кращі вокально-хореографічні колективи і виконавці міста.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт