Відеоспостереження – дієвий засіб охорони правопорядку

23.06.2018 11:14 Олександрійська міська рада 202

В Олександрії у рамках програми «Безпечне місто» на найбільш жвавих перехрестях і площах ведеться цілодобове відеоспостереження.

Муніципальна поліція міської ради слідкує за охороною правопорядку, дотриманням правил благоустрою, затримує порушників та, у разі необхідності, інформує про надзвичайні події ДСНС, Національну поліцію, швидку медичну допомогу.

Протягом останніх тижнів саме через камери відеоспостереження було зафіксовано ряд порушень. Зокрема, це наїзд автомобіля на батут у пішохідній зоні на площі Соборній, за що Нацполіцією складено адміністративний протокол, випадки пошкодження зелених насаджень, витоптування клумб, вигул домашніх тварин у місцях відпочинку городян.

Випадки вандалізму розпочалися давно, проте саме завдяки відеонагляду вдалося оперативно затримати осіб, які зривали квіти і навмисне псували клумби на площах Соборній та Героїв Чорнобиля.

За відповідними фактами складено 5 адміністративних протоколів на зловмисників, з яких будуть стягнуті штрафи у розмірі до 1360 грн за порушення правил благоустрою.

Недобропорядні громадяни не зможуть уникнути покарання навіть після зникнення з місця скоєння правопорушення. Про це свідчать останні випадки, коли зловмисники зникли до затримання поліцією, але за допомогою відеоспостереження особи були ідентифіковані і на них складено адміністративні протоколи за місцем їх проживання.

Крім покарання штрафами, у засобах масової інформації і на біл-бордах будуть оприлюднюватися фотографії та інформація про зловмисників, які псують спільне майно громади. Додатково будуть оприлюднюватись прізвища правопорушників після прийняття рішення адмінкомісією про стягнення штрафів.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт