Виїзди з області будуть під наглядом

10.08.2018 09:09 Олександрійський тиждень 55

Наразі керівництво Нацполіції разом з обласною та районною владою ведуть діалог щодо можливості придбання та встановлення камер відеоспостереження на ділянках автошляхів, що межують з сусідніми областями.


Про це під час щотижневої апаратної наради повідомив голова облдержадміністрації.

«Під час робочих нарад з керівництвом Нацоліції в області ми неодноразово обговорювали низку пріоритетних завдань, одне з яких пов’язане із захистом Кіровоградщини від зловмисників, які інколи заїжджають в область для скоєння протиправних дій, — зазначив Сергій Кузьменко. «Система, яка дає можливість автоматично моніторити в’їзди в область і виводити відео на ситуативний центр у Кропивницькому допоможе правоохоронцям швидко і адекватно реагувати на виклики, які є в Україні».

За словами голови ОДА, минулого тижня це питання обговорювалось із керівниками районів, що межують з іншими областями. «Є зацікавленість голів райдержадміністрацій і готовність виділяти як бюджетні кошти так і залучити до цієї справи відповідальний бізнес», — зазначив Сергій Кузьменко. «Домовилися, що поставимо на дорогах міжнародного і державного значення, де є активних рух транспорту, сучасні камери, що розпізнаватимуть номерні знаки і обличчя».

Сайт Кіровоградської ОДА

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт