В Олександрії відбувся огляд-конкурс «Кращий благоустрій приватної садиби»

10.08.2018 10:36 Олександрійська міська рада 196

Уже традиційно в Олександрії проводиться огляд-конкурс «Кращий благоустрій приватної садиби» до Дня незалежності України. Він був започаткований у 2009 році за ініціативи міського голови С.Цапюка.

Метою конкурсу є відзначення і заохочення жителів приватного сектору, які турбуються про чистоту і благоустрій своїх будинків та дворів.

Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 14 власників домоволодінь з різних мікрорайонів міста.

Члени комісії відвідали кожну садибу конкурсантів та оцінювали за 10-бальною шкалою за різними критеріями: оригінальність оформлення будинків, дворів, зон відпочинку, зелених насаджень, квітників тощо.

Найцікавіші садиби прикрашені красивими елементами декору: фігурками тварин, казкових персонажів, міні-водоспадами, кашпо з квітами, альтанками і клумбами.

10 серпня секретар міської ради О.Богоявленська провела засідання конкурсної комісії, де було підбито підсумки та визначено десятку найкращих домоволодінь.

Нагородження переможців та учасників огляду-конкурсу «Кращий благоустрій приватної садиби-2018» відбудеться під час загальноміських урочистостей з нагоди Дня незалежності України.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт