Прийомні сім’ї виконали рекомендації комісії щодо поліпшення житлово-побутових умов

14.09.2018 13:50 Олександрійська міська рада 131

Відповідно до розпорядження міського голови С.Цапюка минулого місяця комісією проведено перевірку 9 прийомних сімей та 4 дитячих будинків сімейного типу на виконання батьками-вихователями умов договору щодо забезпечення належних умов проживання, виховання, розвитку, збереження життя і здоров’я прийомних дітей.

За результатами обстежень у деяких родин виявлено недоліки, дано рекомендації і термін до двох місяців для їх усунення. Комісія у складі фахівців служби у справах дітей і Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повторно провела обстеження цих родин. Сім’ї, яким були дані рекомендації, виконали вимоги комісії і покращили житлово-побутові умови своїх вихованців.

Увагу громадськості міста привернула конфліктна ситуація між прийомною матір’ю Т.Кузнєцовою та органами опіки і піклування через погіршення умов проживання дітей, яких вона взяла на виховання.

Враховуючи, що після першої перевірки за неналежні умови одного з прийомних синів за його бажанням було вилучено з родини, мати-вихователька врахувала і виконала вимоги комісії щодо поліпшення умов для повноцінного навчання та відпочинку двох інших дітей. Наразі прийомні син і донька проживають в окремих кімнатах, а також придбано шафу для одягу, стіл-парту для навчання та зберігання шкільного приладдя.

Питання належного утримання дітей, яких влаштовано до прийомних сімей, на особливому контролі міської влади. Адже батьки-вихователі і прийомні батьки

отримують від держави соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів на кожну дитину відповідного віку (до 3888 грн) та 35% за виконання обов’язків з догляду і виховання дітей (максимальний розмір 1360 грн за кожну дитину). Тому діти, взяті на виховання, мають право на належні умови проживання у прийомній родині.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт