Заборонити мобілки

08.10.2018 06:37 Олександрійський тиждень 420

Володимир Дожджаник як депутат Олександрійської міської ради, виступив із запитом про заборону використання мобільних телефонів у школах міста.

Як зазначають експерти, учні перевіряють свій мобільний принаймні 11 разів на день. Відповідно, вони витрачають близько 20% свого навчального часу на переписку у соціальних мережах чи просто інтернет серфінг.

Стурбовані батьки і педагоги, б’ють на сполох, адже наслідки «життя» у віртуальному світі можуть бути небезпечними і катастрофічними.

Як показує досвід закордонних країн, що вже обмежили використання мобільних під час навчального процесу, дає позитивні наслідки: 1) зменшився рівень інтернет-залежності; 2) поліпшилося здоров’я, фізичний стан дітей; 3) покращилася успішність; 4) призупиняється цькування серед однолітків.

28 голосами «За», управлінню освіти, молоді та спорту доручено підготувати наказ про заборону використання мобільних телефонів у загальноосвітніх навчальних закладах, щоб упорядкувати цю проблему та уникнути її негативних наслідків.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт