13 жовтня на олександрійців чекає свято «Козацької слави» та «Покровський ярмарок»

09.10.2018 11:02 Олександрійська міська рада 57

14 жовтня відзначатимуться День захисника України, День Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди в Олександрії традиційно відбуваються яскраві культурно-розважальні заходи, свято «Козацької слави» та «Покровський ярмарок».

Протягом цього тижня для відвідувачів міського музейного центру ім.Худякової А.Ф. проводяться історичні екскурси, інтелектуально-патріотичні години та виставка на тему «Козацька героїка захисників України».

Міські бібліотеки проводять для учнівської молоді патріотичні зустрічі з учасниками АТО, години мужності та інші заходи.

12 жовтня о 13:00 годині в Олександрійській дитячій музичній школі відбудеться конкурс козацької пісні серед учнів шкіл і студентів професійно-технічних і вищих навчальних закладів.

Основні загальноміські заходи проходитимуть 13 жовтня і будуть зосереджені на пл. Соборній та біля стадіону «Ніка».

О 8:00 годині на площі Героїв Чорнобиля відбудеться покладання квітів до меморіалу воїнам, що загинули за Україну.

На центральній площі з 8:00 години працюватиме «Покровський ярмарок». Офіційне відкриття заходу відбудеться о 8:45 годині. Участь у ньому візьмуть товаровиробники і підприємці з міста, району та різних куточків України. Покупці зможуть за вигідними цінами придбати свіже м’ясо, рибу, ковбасні вироби, цукор, борошно, олію, крупи, хлібобулочні та кондитерські вироби, овочі, фрукти, саджанці дерев, вироби декоративно-ужиткового мистецтва та інше. Для відвідувачів проводитимуться конкурси, розваги та культурна програма від творчих колективів міста.

Біля фонтану з 10:00 до 11:00 години відбудеться виступ і флешмоб від військового оркестру в/ч 2269; із 11:00 до 12:00 години – програма від аніматорів. Біля бібліотеки ім.О.Пушкіна з 10:00 години проводитимуть безкоштовні майстер-класи.

Крім того, на олександрійців і гостей міста чекає безкоштовне частування справжньою козацькою кашею та чаєм.

Свято «Козацької слави» розпочнеться о 10:00 годині урочистою ходою з площі Соборної до майданчика біля стадіону «Ніка». О 10:30 годині тут розпочнеться відкриття свята з концертною програмою художньої самодіяльності. Колективи освітніх закладів змагатимуться у конкурсах на кращий козацький курінь і куліш.

Також біля стадіону рятувальники проведуть показ бойової техніки та акцію «Запобігти! Врятувати! Зберегти!».

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати свято «Козацької слави» і «Покровський ярмарок» та цікаво провести своє дозвілля.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт