За спалювання листя штрафують до 1360 грн

17.10.2018 06:06 Олександрійський тиждень 82

Муніципальна поліція міської ради проводить посилені рейди у приватному секторі та виявляє порушників. Лише протягом останніх днів за спалювання листя складено більше 30 адмінпротоколів. Найбільша кількість порушень у Новопилипівському та Перемозькому мікрорайонах, де знаходяться дачні кооперативи. 

Крім проведення рейдів випадки спалювання фіксуються за допомогою камер відеоспостереження. Лише протягом 15 жовтня виявлено 5 порушень, по яких складено протоколи та направлено на адмінкомісію.
Загалом, у поточному році за спалювання листя і сміття було складено 96 адміністративних протоколів. Із них 60 уже розглянуто на адмінкомісії та накладено штрафів на суму більше 18 тис.грн. Ще 36 протоколів буде розглянуто найближчим часом.
Відповідні порушення тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян до 1360 грн; суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн.
З метою запобігання створення стихійних смітників міський голова С.Цапюк доручив за замовленнями голів квартальних комітетів надавати вантажний транспорт для вивезення сухої рослинності після проведення суботників у приватному секторі.

Сучасна Олександрія

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт