Водії «євроблях» приготувались заночувати під Радою

07.11.2018 20:04 Олександрійський тиждень 101

Власники автомобілів на еврономерах, які проводять мітинг під Верховною Радою, дали народним депутатам 24 години для вирішення питання про пільгове розмитнення. Про це, сьогодні на мітингу, сказав голова громадської організації «АвтоЕвроСила» Олег Ярошевич


 пише інтернет видання«Острів».

«Сьогодні о 17-00 я оголошу результати засідання комітету (комітет з питань податкової політики, який розробляє законопроект про пільгове розмитнення). Ми чекаємо до 17-00. Нам не буде складно почекати кілька годин і дочекатися конкретної відповіді» , — заявив він зі сцени.
За словами Ярошевича, активісти готові надати 24 години на вирішення цього питання.
Тому водії запаркували всі узбіччя від станції метро «Арсенальна» до Кабміну. Вулиця Грушевського також заповнена протестувальниками, які вимагають ухваленням так званих народних правок.
Напередодні Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики рекомендував депутатам  ухвалити  доступніше розмитнення так званих «євроблях». До 50-ти євро за трилітровий двигун, та понад 100 євро за понад трилітровий двигун. Без цього — власники таких авто обіцяють діяти радикальніше. А поки що заночують до завтра,  в своїх машинах – просто під стінами Верховної Ради.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт