Вітання міського голови С.Цапюка з Новим 2019 роком

31.12.2018 12:00 Олександрійська міська рада 46

Дорогі олександрійці!

На порозі Новий 2019 рік. Ми радіємо приходу цього чудового свята, яке об’єднує кожну родину у теплому колі, дарує щастя, здійснення мрій та надію на краще.

У передноворічні дні ми аналізуємо свої досягнення за рік, що минає, та будуємо плани на майбутнє.

2018 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і, незважаючи на труднощі, дав можливість не лише вистояти, а й виконати намічені завдання з розвитку Олександрії та забезпечити соціальні стандарти для жителів.

Місто активно працює над реалізацією програм у рамках Стратегії Сталого розвитку до 2030 року.

Протягом року здійснено капітальні ремонти у школах, садочках, лікарнях, закладах культури, придбано нове сучасне обладнання та меблі.

Разом з цим значна увага приділена ремонту доріг, благоустрою зон для відпочинку городян, завдяки чому наше місто стало ще кращим і комфортним та більш привабливим для інвесторів.

Сьогодні ми бачимо реальні зміни і пишаємося тим, що Олександрія з кожним роком стає все більш сучасним, красивим і затишним містом. Ці позитивні досягнення – результат нашої з вами роботи, дорогі земляки. Адже нас об’єднує спільна мета – перетворити Олександрію у сучасне розумне місто європейського зразка.

Висловлюю щиру вдячність депутатам, головам квартальних комітетів, старшим будинків, активним представникам громадськості за ініціативність, ентузіазм та плідну працю, якими ви примножуєте здобутки рідного міста.

Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас, дорогі земляки, з Новим 2019 роком!

З нагоди свята бажаю усім олександрійцям миру, добра, благополуччя, вірних друзів та близьких людей поруч. Зичу, щоб у кожній родині завжди панували щастя, любов, злагода, достаток, затишок і тепло! І нехай вас завжди супроводжують вічні супутниці добра – Віра, Надія і Любов!

З повагою міський голова С.Цапюк

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт