Увага! Пробне ЗНО – 2019

10.01.2019 08:51 Олександрійська міська рада 42

Із 8 по 31 січня триває реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному тестуванні оприлюднено на сайті ОРЦОЯО ( testportal.gov.ua ).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне тестування є платною послугою для учасників. Вартість одного тестування становить 138 грн.

Пробне тестування відбудеться:

16 березня – з української мови і літератури;

23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

У день пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

В Олександрії тестування проводитиметься у пунктах, розташованих в НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» та НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа».

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: 16-18 березня: українська мова і література; 23-25 березня: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів – 29 березня.

Управління освіти міської ради звертає увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт