Олександрія не витримала іспиту снігом: автобуси популярного маршруту зіткнулись на дорозі (фото)

21.01.2019 12:23 Олександрійські новини 398

Олександрійські комунальники вночі 21 січня, після початку снігопаду, намагались розчистити дороги на центральних вулицях міста, зокрема на проспекті Соборному та паралельних до нього вулицях, повідомляють “Олександрійські новини”.

Для цього використали тракторну техніку, яка курсувала близько 1-2 години ночі.

Проте розчистка засніжених вулиць була не завжди ефективною. В районі Восьмої школи, автобуси популярного маршруту №5 вранці не пропустили один одного.

“Сегодня утром в районе 8 школы напротив церкви столкнулись два автобуса. Произошло все из-за того, что дороги плохо почищены. Детворе пришлось идти пешком в школу”, — написав у фейсбук-спільноті “Александрия Online” олександрієць Віталій Артеменко.

На своїй сторінці городянин зазначив, що гроші за незавершену поїзду не повернули.

“З БАМа поки вийдеш — по коліна снігу”, —  написав коментар користувач Влад Маренков. БАМ — це народна назва мікрорайону Південного - одного з найбільших мікрорайонів міста за кількістю населення.

Наталія Чернодарова повідомила, що вулицю Міліцейську не розчищали: “ничего с утра не прочищали, Милицейская - засыпало полностью”.

Інші користувачі повідомляють, що на окремих ділянках встигали розчищувати сніг. “Район дитячої лікарні. Я з ранку йшла дорогу чистили і неодноразово, та сніг ішов густий. Просто не встигають чистити”, — повідомила Оксана Артеменко.
Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт