Олександрійський міський голова доручив перерахувати свою премію онкохворим дітям

01.02.2019 11:12 Олександрійська міська рада 63

1 лютого відбулася чергова 59-та сесія олександрійської міської ради 7 скликання.

Депутати оприлюднили свої запити та звернення, після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

Сесія затвердила програму розвитку міжнародного співробітництва м. Олександрії на 2019 рік; звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2018 рік та звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2019 рік. Депутати розподіли 7,7 млн грн вільного лишку, цільових коштів та державної субвенції, які склалися на 1 січня 2019 року.

Кошти медичної, освітньої субвенції та на соцекономрозвиток направлені за цільовим призначенням. Кошти вільного залишку розподілені на: придбання спеціальної техніки для санітарного утримання міста; реалізацію програми з модернізації вуличного освітлення та інших програм місцевого значення, а також проведено внутрішній перерозподіл серед головних розпорядників коштів.

Депутати схвалили реорганізацію лікувальних закладів, що надають вторинну медичну допомогу, в комунальні некомерційні підприємства; а також внесли зміни до Положення про порядок надання в оренду нежитлових приміщень (будівель, споруд), що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Олександрії.

Рішенням міської ради збільшено загальну чисельність апарату міської ради на 3 одиниці.

Розглянувши клопотання мешканців багатоповерхівок, депутати прийняли рішення про створення в Олександрії ще 7 ОСББ.

Сесія прийняла рішення преміювати міського голову з нагоди ювілею. С. Цапюк подякував депутатам, зазначив, що на свій вік почуває себе дуже добре, але у місті багато онкохворих, які потребують допомоги. Тому він доручив управлінню праці та соціального захисту населення розподілити премію між хворими дітьми, які потребують фінансової допомоги на лікування.

Крім того, на сесії було розглянуто ряд земельних та архітектурних питань.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт