Поліція затримала жителя Кропивницького, який заборгував дочці понад 75 тисяч гривень

07.02.2019 12:09 Олександрійські новини 72

Поліція затримала жителя Кропивницького, який заборгував дочці понад 75 тисяч гривень, повідомляють "Олександрійські новини".

У Кропивницькому патрульні поліцейські затримали безвідповідального батька, який має багаторічну заборгованість зі сплати аліментів", - інформує керівник обласної юстиції Вадим Гуцул.

 «Поліція прибула на виклик співмешканки боржника, яка стверджувала, що стала жертвою домашнього насильства. За її словами, чоловік у стані алкогольного сп’яніння виганяв її з дому і нецензурно лаявся. Під час перевірки особи поліцейські виявили, що  затриманий перебуває в розшуку за несплату аліментів», – розповів Вадим Гуцул. 

Згідно даних державної виконавчої служби, боржник не працює і не має у власності майна. 

«Чоловік заборгував на користь своєї доньки Поліни вже понад 75 тис грн. Окрім цієї суми, він має сплатити ще й штраф за тривале ухилення від своїх батьківських обов’язків у розмірі майже 34 тис грн», – додав посадовець.

Наразі державні виконавці вжили заходів щодо притягнення боржника до адмінвідповідальності, яка передбачає виконання суспільно корисних робіт. 

Нагадаємо, у 2018 році в розшук на Кіровоградщині було оголошено 604 безвідповідальних батьків. Що стосується примусових робіт, їх відпрацювали 44 неплатника. Завдяки цьому вдалося стягнути більше 94 тис грн боргів із аліментів. 

Фото з сайту Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області


Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт