Служба безпеки гарантує конфіденційність повідомлень про провокаторів на релігійному ґрунті на Кіровоградщині

08.02.2019 17:57 Олександрійські новини 86

Служба безпеки пропонує конфіденційно повідомляти про провокаторів на релігійному ґрунті, повідомляють «Олександрійські новини».

У тексті звернення до жителів Кіровоградської області повідомляється про те, що конфіденційність щодо інформаторів гарантована. Також Служба безпеки повідомляє телефони, на які можна подзвонити і повідомити про спроби розпалювати ворожнечу між людьми на міжконфесійному ґрунті.

«Шановні мешканці Кіровоградщини! З урахуванням резонансних подій навколо Храму Успіння Пресвятої Богородиці, Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів.

Внутрішні протиріччя на релігійному підґрунті активно використовуються спецслужбами країни-агресора та негативно впливають на імідж нашої країни на світовій арені. Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії, може стати приводом для дестабілізації ситуації всередині держави та провокування соціальної напруги у суспільстві.

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає вірян регіону не піддаватись провокаціям з боку організаторів масових акцій подібного характеру, бути мудрими, блокувати спроби сіяти розбрат у суспільстві і про подібні спроби повідомляти СБ України!

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до обласного Управління СБ України, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства.

Конфіденційність гарантуємо», - зазначається у повідомленні СБУ.


Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт