В Олександрії турнір з боксу імені Олексія Скічка зібрав 100 спортсменів з 5 країн світу (відео)

11.02.2019 17:05 Олександрійські новини 25

В Олександрії зібралось 100 спортсменів з 5 країн світу на турнір по боксу імені Олексія Скічка. Ці щорічні змагання проводяться на пошану екс-мера Олександрії, який був кандидатом в майстри спорту з боксу, повідомляють «Олександрійські новини».

У турнірі взяли участь спортсмени з України, Азербайджану, Молдови, Ізраїлю і Польщі з усіх вікових груп, починаючи з 10 років. Вагові категорії учасників - від 25 і до більше 90 кілограмів.

Юрій Грінер, тренер олександрійських боксерів і організатор турніру: повідомив, що змагання пропонують внести в загальноукраїнський календар боксерських змагань. Проте олександрійські боксери ще готуються до нової сходинки, адже росте молода зміна. Про перспективи розвитку турніру розповів наставник олександрійських спортсменів.


Віктор Саласенко, головний суддя змагань говорить, що цей турнір допомагає відібрати кращих спортсменів Кіровоградщини до Чемпіонату України серед юніорів. Олександрію представляли 25 вихованців місцевого відділення боксу.

За три дні на турнірі пам’яті Олексія Скічка боксери розіграли 30 комплектів нагород. 16 олександрійців завоювали медалі, 7 із них – золоті.Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт