Комісія відмовила у будівництві храму в парку «Молодіжному»

12.02.2019 10:22 Олександрійська міська рада 79

Минулого року міська рада прийняла рішення про розробку генерального плану м.Олександрії.

Проект було замовлено державному науково-дослідному інституту, яким враховувались вихідні матеріали для проектування та пропозиції, внесені владою і громадськістю.

Згідно із вимогами законодавства, проведено громадське обговорення проекту, під час якого від жителів надійшли різні пропозиції, що викликало спірні питання.

Тому виконкомом прийнято рішення про створення погоджувальної комісії з розгляду пропозицій громадськості до містобудівної документації.

11 лютого відбулося засідання даної комісії. Було розглянуто усі пропозиції, які надійшли від олександрійців щодо змін у проекті генплану.

Комісія обговорила відповідні питання і прийняла рішення.

Зокрема, релігійна громада Української Православної Церкви звернулася з проханням виділити територію під майбутнє будівництво храму, запропонувавши одне з місць: у сквері ім.Л.Попова, сквері ім.Ю.Кравченка або у парку «Молодіжному» (вул.Садова). У той же час від громадських організацій надійшли листи з позицією проти будівництва культових споруд на території парку. Обговоривши дане питання, комісія прийняла рішення відмовити у будівництві храму в скверах ім.Л.Попова та ім. Кравченка, тому що це охоронні зони пам’яток архітектури місцевого значення. Також розглянуто спірне питання щодо розміщення храму в парку «Молодіжному». Члени комісії проголосували проти відповідної забудови у парку, який є зоною відпочинку городян.

Олександрійській Єпархії УПЦ відмовлено у будівництві храму на зеленій зоні за монастирем по Новопразькому шосе №127.

Дано дозвіл і враховано проектною документацією будівництво електростанції на біомасі у промисловій зоні по Звенигородському шосе №4/2.

Комісія відмовила клопотати про переведення приватної території у землі сільського господарства, оскільки ділянку визначено зоною житлової і громадської забудови.

Детальніше із протоколом засідання комісії можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Оголошення».

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт