У парку храм не побудують

12.02.2019 13:21 Олександрійський тиждень 204

11 лютого відбулося засідання комісії, яка розглянула усі пропозиції, які надійшли від олександрійців щодо змін у проекті генплану. Зокрема, релігійна громада Української Православної Церкви звернулася з проханням виділити територію під майбутнє будівництво храму, запропонувавши одне з місць: у сквері ім.Л.Попова, сквері ім.Ю.Кравченка або у парку «Молодіжному» (вул.Садова).

Їхнє звернення на сесії міської ради озвучив депутат від БПП Віталій Заріцький. Після опублікування інформації про у мережі Facebook розгорілися справжні баталії щодо цього питання. Більшість коментаторів висловлювали своє відверто негативне відношення до будівництва храму у зеленій зоні.

У той же час від громадських організацій надійшли листи з позицією проти будівництва культових споруд на території парку, повідомляє прес-служба Олександрійської міської ради. 

Обговоривши дане питання, комісія прийняла рішення відмовити у будівництві храму в скверах ім.Л.Попова та ім. Кравченка, тому що це охороунні зони пам’яток архітектури місцевого значення. Також розглянуто спірне питання щодо розміщення храму в парку «Молодіжному». Члени комісії проголосували проти відповідної забудови у парку.

К.Давидова

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт