За експрес-оформлення паспортів через хабарі, піймали співробітницю міграційної служби (фото)

15.02.2019 21:44 Олександрійські новини 376

Співробітниця міграційної служби надавала незаконні «послуги» з «експрес-оформлення» паспортів для виїзду за кордон жителям Олександрії. За системні оборудки, чиновницю піймали співробітники СБУ та військової прокуратури, повідомляють «Олександрійські новини».

Сьогодні ввечері навколо приміщення міськвідділу до пізнього вечора знаходилась велика кількість автівок та було помітно рух оперативних співробітників.

За інформацією прес-групи УСБУ в Кіровоградській області, викритою у незаконній діяльності є головний спеціаліст Олександрійського міськвідділу Державної міграційної служби України в Кіровоградській області.

«Оперативники спецслужби встановили, що працівник УДМС вимагала від місцевих мешканців грошові кошти за виготовлення у найкоротший термін паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Правоохоронці затримали співробітницю міграційної служби на робочому місці під час отримання чергової суми неправомірної вигоди.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України та обрання міри запобіжного заходу. 

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших фактів протиправної діяльності», - повідомляє обласне СБУ.Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт