Увага! Монетизація житлових субсидій!

19.02.2019 14:37 Олександрійська міська рада 177

З початком опалювального сезону держава змінила алгоритм виплати житлових субсидій, що проводиться у двох напрямках.

Для громадян, яким нарахована субсидія із січня 2019 року, кошти держави на виплату субсидій, як і раніше, будуть направлятись на рахунки підприємств – надавачів послуг. Після закінчення опалювального періоду зекономлені людьми кошти будуть перераховані на їхні поточні рахунки в АТ «Ощадбанк». В Олександрії це – 144 родини.

Сім’ї, яким була призначена житлова субсидія у жовтні-грудні 2018 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від лютого 2019 року, безпосередньо отримуватимуть кошти для сплати за житлово-комунальні послуги. Таких домогосподарств у місті 15,6 тисяч.

Ця процедура буде здійснюватися із лютого, коли Постанова вступила в силу. Кошти щомісяця будуть перераховуватися громадянам на поточні рахунки. Тобто, у березні люди отримають кошти для сплати за лютий, у квітні – за березень і т.д.

Пенсіонери отримають субсидії на свої рахунки одночасно з пенсією, згідно з планом-графіком виплати пенсій. Таких одержувачів у місті Олександрії – 10,3 тис. сімей.

Іншим 5,3 тис. отримувачам житлової субсидії, які не є пенсіонерами, кошти будуть перераховані грошовим переказом через державний Ощадбанк.

При отриманні грошового переказу необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код для відкриття персонального банківського рахунку, на який перераховуватиметься сума субсидії в подальшому.

Отже ті домогосподарства, яким призначено субсидію з жовтня-грудня 2018 року, починаючи з березня, отримають «живі» гроші на сплату за житлово-комунальні послуги, а інші сім’ї, яким субсидія призначена із січня 2019 року, сплачуватимуть за старим алгоритмом.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт