В Олександрії відбулося свято Масляної

09.03.2019 12:42 Олександрійська міська рада 301

Напередодні Великого посту українці відзначають Масляну, яка традиційно проходить з млинцями та розвагами. Зазвичай її святкують тиждень, що завершується Прощеною неділею. Цього року Масляна відзначається з 4 по 10 березня.

9 березня за підктримки міської влади на площі Соборній відбулися народні гуляння до Масляної.

Міський голова С.Цапюк привітав присутніх зі святом, побажав усім гарного настрою, весело провести час та смачних млинців. Також зі словами привітань до жителів звернувся Єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп.

Під час заходу олександрійці та гості міста мали нагоду безкоштовно пригоститися головною святковою стравою – млинцями, варениками і гарячим чаєм. До благодійної акції активно долучилася Олександрійська Єпархія УПЦ.

Народні гуляння супроводжувалися веселими конкурсами, вікторинами та іграми. А концертна програма від творчих колективів міста створила атмосферу і колорит справжнього українського свята з усіма його традиціями.

На святковому ярмарку жителі також мали змогу придбати продукти харчування та різноманітні вироби ручної роботи.

Також у заході взяли активну участь бібліотекарі, які провели безкоштовні тематичні майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та інших виробів, а тематичні фотозони стали гарним довершенням свята.

Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт