З 12 березня в Олександрії видаватимуть монетизовані субсидії живими грошима (відео)

11.03.2019 15:18 Олександрійські новини 152

Жителі Олександрії можуть звертатись до Ощадбанку, щодо отримання монетизованих субсидій із 12 березня, повідомляють «Олександрійські новини».

Представники банку запевнили, що вони готові до виплат і очікують на перших відвідувачів із такими запитами.

«Звертатись за отриманням субсидій у грошовій формі потрібно з 12 березня 2019 року. Виплата субсидій буде розподілена рівномірно і за допомогою реєстрації на офіційному сайті, що також дозволить зекономити час для субсидіантів на відвідування», - прокоментувала Наталія Єфімова, заступник керуючого територіально відокремленого безбалансового відділення № 10010/0149 Ощадбанку.


Спеціалісти державного банку радять реєструватись завчасно через офіційний сайт для оформлення рахунку для отримання субсидій тим, хто не є пенсіонерами чи не має рахунку в Ощадному банку України. Попередня реєстрація унеможливить створення черг. Після реєстрації на сайті «Ощадбанку», вся інформація буде надіслана СМС-повідомленням.


«Коли буде подано звернення на реєстрацію, щодо призначення зустрічі, буде вказано відділення, час і дата зустрічі з менеджером Ощадного банку, - уточнила процедуру призначення зустрічі», - Наталія Єфімова, заступник керуючого відділення Ощадбанку

Пенсіонери можуть взагалі не приходити до банку, бо їм надійде субсидія на картку, з якої вони отримують пенсію, разом із пенсійною виплатою. Якщо пенсія нарахована буде пізніше часу оплати за послуги, це не є проблемою.

«Для них хвилюватись не потрібно, тому що враховуватись буде те, що людина має можливість сплатити трошечки пізніше. Єдине, що людям треба буде звернути увагу: коли у травні буде перепризначатися субсидія, коли перевіряється право на наступний сезон призначити субсидію на домогосподарство, у травні місяці, на 1 число, заборгованості не має бути», - прокоментувала Ірина Табачкова, начальник управління соцзахисту населення Олександрійської РДА.Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт