В Олександрії не буде книг відгуків і пропозицій у магазинах

11.03.2019 16:54 Олександрійські новини 63

Книга відгуків і пропозицій на виробництвах, у торгівлі та закладах громадського харчування скасована, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідне рішення ухвалив Уряд, Уряд за ініціативою Мінекономрозвитку. Урядовці вважають, що запроваджена за радянських часів з метою захисту прав споживачів через фіксацію у ній фактів їх порушення, рекомендацій та відгуків, на сьогодні втратила ефективність.

«Ця форма захисту прав споживачів є неефективною і жодним чином не вирішує їхніх проблем. На практиці існує низка сучасних і більш дієвих інструментів для споживачів захистити свої права: можливість залишати відгуки на сайтах самих закладів або ж на інших спеціалізованих сайтах, прямі звернення до Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби, суду. Скасування книг дозволить зменшити фінансові витрати усіх підприємств на 125 млн гривень на рік», - говорять в Уряді.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба в Олександрії виявила непродовольчі товари, які вилучили через їх небезпеку для людини.Комментарии

Комментариев еще нет

Для комментирования нужно войти на сайт